به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، این رویداد با محوریت معرفی و مشاوره حضور در بازار عمان، معرفی راهکارهای ورود شرکت‌های دانش بنیان ایرانی به بازار این کشور، نشست‌های آنلاین اختصاصی با خریداران و سرمایه‌گذاران عمان و معرفی خدمات کارگزار در نمایشگاه دائمی و پایگاه صادراتی این کشور عربی برگزار خواهد شد.

حوزه‌های فناوری پانزدهمین رویداد «یکشنبه‌های صادراتی» صندوق نوآوری و شکوفایی شامل حوزه‌های ساختمان، مواد غذایی و نفت و گاز است.

پانزدهمین رویداد «یکشنبه‌‌های صادراتی» صندوق نوآوری و شکوفایی با موضوع «نشست انلاین پذیرش هیات تجاری از کشور عمان» و به منظور ارائه مشاوره و مدیریت صادرات محصولات دانش بنیان صبح امروز یکشنبه 7 شهریور ماه جاری در محل صندوق نوآوری برگزار می شود.

کلینیک مدیریت صادرات دانش بنیان، برای توسعه بازار محصولات دانش بنیان و آشنایی بیشتر شرکت‌های دانش بنیان با فرصت‌ها و چالش‌های حضور در بازارهای بین‌المللی، رویداد «یکشنبه‌های صادراتی» را به‌صورت هفتگی برگزار می‌کند. در این رویداد یک هیات تجاری از بازارهای هدف تجاری با شرکت‌های دانش بنیان به‌صورت حضوری و آنلاین دیدار می‌کنند و ضمن آشنایی با توانمندی‌های شرکت‌های دانش بنیان در هر حوزه، امکانات و فرصت‌های حضور آنها در بازار کشور هدف را تشریح و بررسی می‌کنند.موفقیت در کسب و کار با بهره مندی از خدمات حرفه ای توسعه کسب و کار یا همان دریافت خدمات تخصصی تجاری سازی حاصل می گردد و در این میان نقش بروکرها یا همان کارگزاران تجاری نقشی ویژه و غیر قابل انکار است.